Věříme na sílu spojení.

O Nás

Naše společnost vznikla na základě velké poptávky zákazníků, kterým na trhu chyběla firma nabízející konzultační podporu v oblasti ERP systémů a která by jednala se zákazníky, jako s členy své rodiny.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. V naší společnosti najdete pouze profesionálně vyškolené odborníky. Stačí nás jen kontaktovat a to i v případě, že potřebujete jen poradit. Jsme tu pro Vás a snažíme se Vám vyjít vždy maximálně vstříc. Těšíme se na Vaši návštěvu a následnou spolupráci. Kvalitní služby a profesionální přístup je samozřejmostí.

AFC - Autism Friendly Company

Společnost D&O Consulting, s.r.o. se zaměřuje na začlenění osob s poruchou autistického spektra do pracovního prostředí ve spolupráci s NF D&O for Autism. Stejně tak se snaží stejnou službu poskytnout i pečující rodičům o osoby s poruchou autistického spektra.

Jedná se o projekty IT Autism Jobs a Parents IT Autism Jobs, kde je hlavní myšlenkou, vytvořit takové pracovní prostředí, které by odpovídalo potřebám těchto osob.

Dovedete si představit, že konzultant, programátor, tester a možná i jiné odborné profese nemusí být vždy 8 hodin v kanceláři? Myslíte si také, že když poskytnete svým zaměstnancům individuální přístup, který dokážete řídit, tak ve výsledku dostanete perfektně odvedenou práci? Mnohdy lepší, než když je člověk nucen proti své vůli, jednat a držet se zavedených společenských modelů? A to hlavně v případě kdy víte, že daná osoba je na odborné úrovni vysoko nad normou a jedinou její překážkou je "sdílet společné prostory"? Vybrali byste ti takovou osobu do svého týmu? Já ano. Protože umět se podívat na věci jiným úhlem pohledu je mnohdy důležitější, než se spokojit jen s průměrem. Dobrým, ale stále průměrem.

Zaujalo Vás, co jste si teď přečetli? Chtěli byste se dozvědět víc? Jak by spolupráce mohla fungovat? Myslíte si, že "dát šanci" je v životě každého z nás důležité? Ale nejste si jistit, co porucha autistického spektra vlastně je? Tak pro Vás jsme připravili malý úvod a vysvětlení tohoto pojmu - PAS a AS.

A v neposlední řadě, nebojíte se nových věcí? To jsme moc rádi a pojďte se podívat na základní informace, jak by spolupráce mezi námi mohla vypadat.