NON-IT spolupráce

Nejdříve bychom od Vás potřebovali vědět, jaká je Vaše dosavadní praxe a v jakém oboru. Následně hlavně, co Vás baví a jakou práci byste si představovali. Co je pro Vás limitující a naopak, co milujete, co rádi děláte.

Až si položíte všechny tyto otázky, abyste nám dali odpověď, zkuste zjistit, jestli v těch odpovědích přeci jen nebyl nějaký IT směr :-) A pokud ano, ale myslíte si, že nemáte dostatečnou praxi nebo znalosti, tak se rovnou podívejte na náš nový pilotní projekt IT Learning a vyplňte nám formulář :-)

Ale pokud se ve Vašem životě opravdu IT oblast nevyskytuje a Vaším snem a cílem je např. malovat obrazy, nebo se věnovat historii, nebo cokoliv jiného, tak nám to dejte vědět. Vyplňte nám prosím formulář na konci této stránky a odešlete ho.

My si ho prostudujeme a v každém případě se Vám ozveme. Probereme spolu různé směry. Prostě na své sny a touhy už nebudete sami. A i to je myslím v životě moc důležité. A pak "rozhodíme sítě" :-) Co to znamená? Oslovíme naše partnery, známé, kamarády a budeme Vám hledat ideální pracovní uplatnění. Ideální v tom směru, že Vaše práce bude i Vašim koníčkem.

Tohle vše zní jistě krásně a věřte mi, že vše, co jsem zde napsala je mým cílem. Ale určitě je fér zde zmínit, že to může být běh na dlouhou trať. Nemusí se nám to třeba ani v některých případech povést. Bude to vyžadovat trpělivost, jak na naší straně, tak i na Vaší. Pokud, ale přes to všechno, to s námi chcete zkusit, pojďme do toho :-)

NON-IT spolupráce