IT Learning

IT Learning

Co je projekt IT Learning?

IT Learning zahrnuje všechny projekty zaměřující se na spojení IT a oblast Autismu. Programy, které se snažíme vytvářet velmi individuálně a s ohledem na potřeby osob na spektru nebo potřeby pečujících rodičů, jsou velmi specifické, jedinečné a unikátní právě v daném ohledu individuality.

Naše projekty v oblasti IT školení, mentoringu, kurzů, spojují vždy 3 hlavní pilíře:

  • Podpora a individuální přístup ke studentovi
  • Podpora a individuální přístup k mentorovi, koučovi, školiteli
  • Šíření povědomí a osvěty na téma Autismus  

A pro koho je projekt IT Learning určen?

Pro všechny :-) Nezáleží na tom, zda jste někdy v IT oboru pracovali, nebo si jen s PC "hráli doma". Nezáleží na tom, zda jste programátor C# už 10 let, nebo zda vůbec víte co je programovací jazyk HTML5. Pro nás je důležité, že máte zájem učit se nové věci.

Jste rodič pečující o osobu na spektru autismu? Nebo jste osoba na spektru autismu? Už jste někdy v IT oboru pracoval? Nebo se jen chcete dozvědět víc a naučit se třeba pracovat s Outlookem, nebo Wordem? My se nedržíme žádných předepsaných a očekávaných hranic :-) Umíte příliš málo, nebo naopak až příliš moc :-) Jediným limitem je v tuto chvíli snad věk, který by měl být 18+, ale i to se může zase za pár měsíců změnit :-) Když dostaneme podnět od rodičů dětí na spektru, kteří ve svých malých vidí velký potenciál, proč se nakonec nezaměřit i na vzdělávání dětí v oboru IT :-) Chceme tím říct, že není důvod se bát, že z nějakého důvodu zrovna Vy nemáte nárok na IT školení, i když byste si to moc přáli.

Tento projekt má za cíl zvýšit odbornost daných osob, což povede k lepšímu a zajímavějšímu uplatnění osob na spektru, nebo rodičů pečujících o osoby na spektru, v pracovním životě. Nechceme po Vás žádné peníze za školení. Nic nám neplatíte a nic nám nedlužíte. Díky tomu, že my sami začneme oslovovat velké instituce a budeme je žádat o spolupráci v rámci našeho projektu, Vás školení nebudou stát nic.

Protože je ale projekt zatím v pilotní fázi, chtěli bychom všechny zájemce požádat o spolupráci. Rádi bychom tento projekt budovali společně s Vámi, abychom Vám mohli nabídnout školení ušitá přímo Vám na míru.

Takže bychom vás chtěli požádat, abyste nám vyplnili níže vytvořený formulář a pokud se Vám naše myšlenka líbí, budeme rádi, když o ní dáte vědět dalším svým kamarádům, známým, kolegům, rodině :-) Těšíme se na spolupráci!

Mám zájem o IT školení