IT Learning

Co je projekt IT Learning?

Projekt IT Learning se zaměřuje na zvýšení odbornosti v daných IT oblastech pro osoby na spektru nebo rodiče pečující o osoby na spektru.

Projekt je zatím v pilotní fázi a vznikl na základě velké poptávky a velkého zájmu o školení v IT oboru. A protože náš zájem o umístění osob na spektru nebo rodičů pečující o osoby na spektru do pracovního procesu je velký, nehraný a vlastně i tak trochu srdeční záležitostí :-) Nechceme, aby po našem prvním pohovoru vše skončilo jen proto, že "nemáte dostatečnou odbornost".

Proto jsme se rozhodli otevřít tento projekt a s radostí sledovat, jak se nám všem daří ho od základů budovat.

A pro koho je projekt IT Learning určen?

Pro všechny :-) Nezáleží na tom, zda jste někdy v IT oboru pracovali, nebo si jen s PC "hráli doma". Nezáleží na tom, zda jste programátor C# už 10 let, nebo zda vůbec víte co je programovací jazyk HTML5. Pro nás je důležité, že máte zájem učit se nové věci.

Jste rodič pečující o osobu na spektru? Nebo jste osoba na spektru? Už jste někdy v IT oboru pracoval? Nebo se jen chcete dozvědět víc a naučit se třeba pracovat s Outlookem, nebo Wordem? My se nedržíme žádných předepsaných a očekávaných hranic :-) Umíte příliš málo, nebo naopak až příliš moc :-) Jediným limitem je v tuto chvíli snad věk, který by měl být 18+, ale i to se může zase za pár měsíců změnit :-) Když dostaneme podnět od rodičů dětí na spektru, kteří ve svých malých vidí velký potenciál, proč se nakonec nezaměřit i na vzdělávání dětí v oboru IT :-) Chceme tím říct, že není důvod se bát, že z nějakého důvodu zrovna Vy nemáte nárok na IT školení, i když byste si to moc přáli.

Tento projekt má za cíl zvýšit odbornost daných osob, což povede k lepšímu a zajímavějšímu uplatnění osob na spektru, nebo rodičů pečujících o osoby na spektru, v pracovním životě. Nechceme po Vás žádné peníze za školení. Nic nám neplatíte a nic nám nedlužíte. Díky tomu, že my sami začneme oslovovat velké instituce a budeme je žádat o spolupráci v rámci našeho projektu, Vás školení nebudou stát nic.

Protože je ale projekt zatím v pilotní fázi, chtěli bychom všechny zájemce požádat o spolupráci. Rádi bychom tento projekt budovali společně s Vámi, abychom Vám mohli nabídnout školení ušitá přímo Vám na míru.

Takže bychom vás chtěli požádat, abyste nám vyplnili níže vytvořený formulář a pokud se Vám naše myšlenka líbí, budeme rádi, když o ní dáte vědět dalším svým kamarádům, známým, kolegům, rodině :-) Těšíme se na spolupráci!

Mám zájem o IT školení