Co od projektu Parents IT Austic-friendly Jobs můžu tedy čekat?

Flexibilitu. To je to nejdůležitější slovo a podstata celého projektu. Jste rodič pečující o osobu s PAS či AS a časové vytížení s tím spojené vám neumožňuje zapojit se na celých 8 hodin do pracovní činnosti? Nebo můžete pracovat pouze večer/v noci? Máte znalosti v IT oboru? Jste programátor a Vaše práce Vám chybí? Chtěli byste se tomu věnovat i nadále a jen jste zatím nedostali tu možnost zůstat doma a domluvit si pracovní dobu dle vašich možností? Tak přesně pro Vás je tento projekt určen.

Jak bude probíhat pohovor?

Tak jak budete potřebovat. Přijedeme za Vámi, k Vám domů, nebo kam si řeknete. Bude u pohovoru s námi Váš malý? My budeme rádi, nám to nevadí a naopak ho rádi poznáme. Probereme spolu vše co je třeba. Řeknete nám Vaše možnosti, Vaší představu a my se zamyslíme a pokusíme se pro Vás vytvořit ideální podmínky.

Co se stane dál, když se na spolupráci domluvíme?

Individuálně se budeme domlouvat o všech dalších detailech. Ale ve zkratce se dá říct, že po všech administrativních záležitostech a vytvoření pracovního účtu, už je to velmi jednoduché. Budete od nás dostávat práci. Vždy se s Vámi spojíme s novým zadáním pro nový vývoj. Vše si vysvětlíme. I zde platí, že si práci buď předáme e-mailem, telefonem, nebo za Vámi dojedeme.

Vy už jste jako vývojář pracoval?

Dokážete si tedy představit, jak to fungovalo v kanceláři, ale nedovedete si představit, jak to bude fungovat, když budete doma? S nadsázkou se dá říct, že kancelář přivezeme my k Vám. Podstata tohoto projektu je v tom, že chceme, abyste dělali stejnou práci, kterou znáte, jen přizpůsobíme formu spolupráce Vašim možnostem.

  • My Vás kontaktujeme s požadavkem na nový vývoj v systému
  • Každý projekt má nějaký deadline, domluvíme se s Vámi, zda jste schopný tento náš požadavek do zadaného termínu stihnout

  • Pokud ano, my budeme počítat s tím, na zaklade naší předchozí domluvy, že Vás nezastihneme přes den na telefonu, nebo na e-mailu, ale že nám práci předáte např. v 5 hodin ráno. Prostě, jen si Váš e-mail přečteme až ráno vstaneme :-)

  • vše je o individuální domluvě

Nebojte se. My se také nebojíme :-) My jsme si přeci na úvodní schůzce všechno řekli. Domluvili jsme se na individuálním plánu. My o Vašich časových možnostech víme. Není důvod ho nedodržet.

Kde budete pracovat a komu práci předávat?

Pracovat budete doma a práci budete předávat Vašemu konzultantovi. Na úvodní schůzce se také domluvíme, zda je pro Vás příjemnější, abyste jednal vždy jen s jedním konzultantem. Uvědomujeme si, že i když Vy nejste osoba s PAS či AS, o takového človíčka se staráte. A pokud za Vámi máme přijet k Vám domů, do Vašeho prostředí, pak budeme plně respektovat nejen Vaše potřeby, ale potřeby celé Vaší rodiny.