Co od projektu IT Austic-friendly Jobs můžu tedy čekat?

Zcela jasně individuální přístup. Jste osoba, která má PAS či AS a baví Vás IT oblast? Je to Váš život? Našli jste v tom smysl, je to Váš útěk do bezpečí? Hrajete si doma programováním? Tak přesně pro Vás tento projekt je.

Jak bude probíhat pohovor?

Tak jak budete potřebovat. Přijdeme k Vám, nebo kamkoliv budete chtít, a kde se budete Vy cítit dobře a pohodlně. Potřebujete, aby na schůzce byl někdo s Vámi? Rodiče, partner/partnerka, manžel/manželka, příbuzný, kamarád, kdokoliv? Tak si je sebou vezměte. Nám to nevadí a rádi se s nimi seznámíme.

Co se stane dál, když se na spolupráci domluvíme?

Individuálně se budeme domlouvat o všech dalších detailech. Máte v domácnosti připojení k internetu? Máte notebook na kterém můžete pracovat? Potřebujete nějakou další pomoc a spolupráci? Vše je jen o komunikaci. A ta komunikace nemusí být vždy nutně přímo s Vámi. Pokud pro Vás bude příjemnější nadiktovat své požadavky někomu z Vašeho blízkého okolí, budeme se pak dále domlouvat právě s tou osobou :-)

Kde budu pracovat?

Doma. Na chalupě. U rodičů? Kdekoliv budete chtít. A jedinou podmínkou je připojení k internetu a Váš počítač. My Vás nebudeme nutit jít do kanceláře. My Vás nebudeme nutit sdílet s někým stůl a možná i hrníček na kávu. Ne, my chceme, abyste se cítil dobře, pohodlně a komfortně. A zda to bude u Vás doma, když máte na sobě tepláky a mikinu? Tak ať :-) Máte na to právo.

Jak a komu svou práci pak odevzdám?

Mně :-) Když spolu začneme spolupracovat, budeme komunikovat jen spolu. Nechceme Vás nutit mluvit každý den s někým jiným. Plně si uvědomujeme potřebu udržet co nejméně změn ve Vašem okolí. Vy jste pro nás důležitý článek týmu a proto Vás nenutíme vzít si oblek, dojet do velké firmy, pro kterou vývojové práce děláte a presentovat jim Váš vývoj, v zasedačce plné lidí. Můžeme si spolu práci předáme e-mailem, pokud to bude stačit. Nebo za Vámi přijedu a v klidu Vašeho domova si práci předáme. Domluvíme se na dalších detailech a to obléknutí do obleku a prezentaci před 20 lidmi zajistíme my.