Business spolupráce

Business spolupráce

Jak to funguje?

Jaké kandidáty od nás můžete očekávat? Koho máme v týmu?

Osoby bez zařazení do poruchy autistického spektra

Kandidát vhodný pro práci u zákazníka, který se umí začlenit do kolektivu a nedělá mu problém pracovat na místě určené zákazníkem.

Rodiče pečující o osoby s PAS či AS

Kandidát, u kterého je potřeba upravit spolupráci se zákazníkem dle jeho časových možností vzhledem k primární péči o osoby s poruchou autistického spektra. 

Osoby na spektru

Kandidát, u kterého je potřeba upravit spolupráci dle jeho sociálních možností a preferencí. Kandidát vhodný na pozice, kdy není vyžadována osobní komunikace se zákazníkem. A kde je možná práce z domova.  

Pomůžeme Vám s výběrem, jaký kandidát je pro Vás vhodný. Vše záleží na Vašich konkrétních požadavcích ohledně výběru kandidáta. Pokud budete potřebovat externí podporu na pozici manažera útvaru, nebudeme Vám nabízet osobu na spektru či pečujícího rodiče, protože chápeme, že u této pozice je důležité osobní setkání s kolegy a práce v kanceláři. Ovšem, pokud budete poptávat externí podporu na pozici programátora, testera, a další vhodné pozice, pak Vám velmi rádi nabídneme kandidáta osobu na spektru nebo pečujícího rodiče. Vše je o odmluvě.

Takže jak naše spolupráce bude vypadat?

Vaše poptávka

Na prvním místě je Vaše poptávka. Spojíte se s námi telefonicky, nebo e-mailem.

Seznam kandidátů

My si Vaši poptávku prostudujeme a dle Vašich specifik zvolíme vhodné kandidáty, které Vám představíme. Spojíme se s Vámi a probereme konkrétní požadavky kandidátů.

Spolupráce

Pokud se dohodneme na všech podmínkách, budeme moc rádi a může začít naše spolupráce.

Naší spolupráce si vážíme. Uvědomujeme si, že v dnešním světe není zcela běžné dát příležitost "jinakosti", ale my věříme v sílu spojení. Věříme tomu, že když se ta příležitost dá, pak je možné vytvořit silné spojení, kde výsledkem je dobře, kvalitně a rychle odvedená práce a vnější okolnosti jako, zda sedím za stolem v kanceláři, nebo pracovní doba, jsou pak podružné.