Business spolupráce

Business spolupráce na Vašich projektech

Jak to funguje?

Koho máme v týmu?

Osoby bez zařazení do poruch autistického spektra

Kandidát vhodný pro práci u zákazníka, který se umí začlenit do kolektivu a nedělá mu problém pracovat na místě určené zákazníkem.

Rodiče pečující o osoby s PAS či AS

Kandidát, u kterého je potřeba upravit spolupráci se zákazníkem dle jeho časových možností vzhledem k primární péči o osobu s poruchou autistického spektra. 

Osoby na spektru

Kandidát, u kterého je potřeba upravit spolupráci dle jeho sociálních možností a preferencí. Kandidát vhodný na pozice, kdy není vyžadována osobní komunikace se zákazníkem. A kde je možná práce z domova.  

Obracíte se na naši společnost s jasnou poptávku implementace XY IT oblasti. Očekáváte od nás profesionální přístup a ty nejlepší kandidáty. A my si toho nesmírně ceníme. 

Proto pro Vás vybíráme ty nejvhodnější kandidáty dle Vaší poptávky. Vše záleží na Vašich konkrétních požadavcích. Pokud budete potřebovat externí podporu na pozici manažera útvaru, nebudeme Vám nabízet osobu na spektru či pečujícího rodiče, protože chápeme, že u této pozice je důležité osobní setkání s kolegy a práce v kanceláři. Ovšem, pokud budete poptávat externí podporu na pozici programátora, testera, a další vhodné pozice, pak Vám velmi rádi nabídneme kandidáta, osobu na spektru nebo pečujícího rodiče. Vše je o odmluvě.


Hledáte vhodného kandidáta do Vašeho interního týmu?

Chtěli byste se s námi podílet na krásném projektu začlenění osob na spektru, nebo pečujících rodičů, do pracovního života? Napadlo Vás, že by se Vám moc líbilo, dát příležitost těmto osobám, a rozšířit svůj interní tým skvělých lidí? 

Projekt:  IT Austic-friendly Jobs
Projekt:  Parents IT Austic-friendly Jobs

Vaše poptávka

Na prvním místě je Vaše poptávka. Spojíte se s námi telefonicky, nebo e-mailem.

Seznam kandidátů

My si Vaši poptávku prostudujeme a dle Vašich specifik zvolíme vhodné kandidáty, které Vám představíme. Spojíme se s Vámi a probereme konkrétní požadavky kandidátů.

Spolupráce

Pokud se dohodneme na všech podmínkách, budeme moc rádi a může začít naše spolupráce.