Aktuality

2.6.2020 - úžasná nabídka a zpráva pro pečující rodiče !!!

Náš úžasný partner Nadační Fond AutTalk ve spolupráci s novým úžasným partnerem společností IN-SPIRO připravili on-line kurz pod názvem ZNOVU DIGIÁLNÍ RODIČ.


Všechny informace na FB NF AutTalk nebo FB společnosti IN-SPIRO a samozřejmě zde.

💙 Máme velkou radost, že tahle krize "osobního setkávání" dala uzrát nové spolupráci! Na samém začátku byla myšlenka nějakého typu vzdělávání pro rodiče pečující o autistické děti. Ptali jsme se, zjišťovali, co by se mohlo rodičům hodit, co by mohlo být užitečné a pak nás naše spřátelená Green Fox Academy - Česká republika propojila se společností IN - SPIRO a za podpory Lucie Rothman jsme oslovili první expertku. Je jí expertka na LinkedIn Jana Bártíková, která souhlasila, že věnuje svoje knowhow, energii a čas k vytvoření webináře pro pečující rodiče s názvem Zpět do práce s LinkedIn. A co se na webináři dozvíte?
- Jak si vyladit osobní LinkedIn profil, aby vás "prodával"
- S kým a jak se propojovat a vytvářet si tak potenciál pracovních příležitostí
- Kde a jak hledat pracovní nabídky na LinkedIn
- Jak přímo oslovit svého budoucího šéfa a získat práci
- Tipy a triky pro zvýšení šancí na získání nové práce na LinkedIn.
A teď to nejdůležitější. Jana se na vás bude těšit 12. června od 9 do 10:30. Přihlásit se můžete na info@auttalk.cz - abychom věděli, kam Vám poslat link pro vstup na webinář. Webinář proběhně na platformě zoom, není nutné nic speciálního připravovat/mít/instalovat, stačí jen link pro vstup na webinář, který vám pošleme, a připojení na internet. Díky ochotě a vstřícnosti všech zúčastněných je pro pečující rodiče webinář zdarma 💙

23. 3. 2020

!!!! Úžasná zpráva a nabídka od Green Fox Academy !!!!

V rámci kampaně #ZustanDoma se programovací bootcamp Green Fox Academy rozhodl nabídnout bezplatné online programovací školení těm, kteří nemohou za současných podmínek provozovat své zaměstnání a také těm, kteří chtějí čas doma využít k seberozvoji a naučit se dovednost přítomnosti i budoucnosti. Programování. 👩‍💻👨‍💻➡️🏠
První kurz startuje již 30. března 2020, přihlaste se co nejdříve, ať si zarezervujete své virtuální místečko. 😉

https://www.greenfoxacademy.cz/stayathome-coding-camp


21. 10. 2019

Na začátku týdne a hned bomba!
Jste rodič pečující o autistické dítě? Sníte o zajímavé práci, kterou byste v budoucnu mohl/a dělat z domova? Máte zájem o programování? Zdají se vám kurzy programování hrozně drahé?
Green Fox Academy - Česká republika věnuje jedno 100% stipendium na kurz základů programování pro rodiče pečujícího o autistické dítě.
Zájemci musí mít, samozřejmě kromě zájmu o programování, komunikativní znalost angličtiny, musí úspěšně projít výběrovým řízením.... Máte zájem? Stačí tedy vyplnit přihlášku! Napište nám na info@auttalk.cz a my vám prozradíme tajný kód, který do přihlášky vyplníte, aby se na vás vztahovalo nabízené stipendium 👍

Základní informace o kurzu: https://www.greenfoxacademy.cz/junior-developer-course#part-time-kurz

Nejste si úplně jistí, zda je tento kurz ideální právě pro vás? Využijte ukázkovou lekci zdarma
https://www.greenfoxacademy.cz/cz-part-time-workshop-and-in...

Za podporu vděčíme nadačnímu fondu AutTalk (www.auttalk.cz) a za skvělou nabídku vděčíme Green Fox Academy (www.greenfoxacademy.cz).