Aktuality

23. 3. 2020

!!!! Úžasná zpráva a nabídka od Green Fox Academy !!!!

V rámci kampaně #ZustanDoma se programovací bootcamp Green Fox Academy rozhodl nabídnout bezplatné online programovací školení těm, kteří nemohou za současných podmínek provozovat své zaměstnání a také těm, kteří chtějí čas doma využít k seberozvoji a naučit se dovednost přítomnosti i budoucnosti. Programování. 👩‍💻👨‍💻➡️🏠
První kurz startuje již 30. března 2020, přihlaste se co nejdříve, ať si zarezervujete své virtuální místečko. 😉

https://www.greenfoxacademy.cz/stayathome-coding-camp


21. 10. 2019

Na začátku týdne a hned bomba!
Jste rodič pečující o autistické dítě? Sníte o zajímavé práci, kterou byste v budoucnu mohl/a dělat z domova? Máte zájem o programování? Zdají se vám kurzy programování hrozně drahé?
Green Fox Academy - Česká republika věnuje jedno 100% stipendium na kurz základů programování pro rodiče pečujícího o autistické dítě.
Zájemci musí mít, samozřejmě kromě zájmu o programování, komunikativní znalost angličtiny, musí úspěšně projít výběrovým řízením.... Máte zájem? Stačí tedy vyplnit přihlášku! Napište nám na info@auttalk.cz a my vám prozradíme tajný kód, který do přihlášky vyplníte, aby se na vás vztahovalo nabízené stipendium 👍

Základní informace o kurzu: https://www.greenfoxacademy.cz/junior-developer-course#part-time-kurz

Nejste si úplně jistí, zda je tento kurz ideální právě pro vás? Využijte ukázkovou lekci zdarma
https://www.greenfoxacademy.cz/cz-part-time-workshop-and-in...

Za podporu vděčíme nadačnímu fondu AutTalk (www.auttalk.cz) a za skvělou nabídku vděčíme Green Fox Academy (www.greenfoxacademy.cz).